• 02645362989
  • 09123290207
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

طراحی و اجرای سازه‌های ماندگار
در صنـایع دامپـروری و کشـاورزی

مجموعه ای کامل از استانداردها و راهکارهای تجهیز، ساخت و توسعه پروژه‌های دامپروری و کشاورزی با اهداف سازه‌های پایدار، محصول با کیفیت، دوستدار محیط زیست و با راندمان بالا

طراحی و اجرای سالن‌های فری استال

طراحی و اجرای کارخانه خوراک دام

طراحی و اجرای انواع گلخانه

طراحی و مهندسی

این مجموعه با شناخت کامل نیازمندیهای یک واحد دامپروری یا کشاورزی تمام طراحی‌های مربوط به سازه‌ها را انجام میدهد.

ساخت و اجرا

در کنار شما هستیم تا بهترین سازه‌های کشاورزی و دامپروری را برای شما اجرا کنیم. و دیگر نگران اجرای صحیح و به موقع پروژه‌ها نباشید.

تجهیز، تامین، نصب

برای تمامی مراحل تجهیز کردن، تامین کردن، نصب و راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات آمادگی کامل داریم. کافیست این امور را به ما بسپارید.

اخبار حوزه کشاورزی ، دامپروری و صنایع وابسته

شرکت ماندگار سازه هیو طراح و مجری سازه‌های ماندگار
در صنایع دامپروری ، کشاورزی و صنایع وابسته
"طراحی و مهندسی مگافارم‌های دامپروری تخصص ماست"

تخصص ما طراحی ، تولید و راه‌اندازی سالن‌های فری استال، سالن‌های شیردوشی، کارخانه خوراک دام، انبار یونجه و سیلوهای ذخیره ذرّت است. و اهداف شرکت در مسیر رسیدن به سازه‌های پایدار، دوستدار محیط زیست، محصول باکیفیت و با راندمان بالا است.

شرکت ماندگار سازه هیو در عرصه عمرانی و سازندگی با برخورداری از پشتوانه تجارب علمی و اجرایی خود و بهره گیری از مدیران و متخصصین مجرب توانسته بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه‌های طراحی و اجرای سازه‌های کشاورزی و دامپروری با هدف سازه‌های پایدار، باکیفیت و با راندمان بالا در ارائه خدمات عمرانی و بکارگیری تکنولوژی‌های مدرن ساخت و روشهای اجرایی مناسب و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات صنعتی مدرن راندمان قابل توجهی را در کارنامه خود ثبت کند.

این شرکت با هدف ارائه ساخت و اجرای پروژه‌های مهندسی و خلاقیت در سازه‌های صنایع دامپروری و کشاورزی و همچنین استفاده از تکنیکهای نوین در اجرا و مدیریت ایجاد گردید . ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند ، در توسعه و تعالی زیرساختهای عمرانی ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون طراحی ، ساخت و اجرای پروژه‌های دامپروری و کشاورزی با بهترین کیفیت گام بردارد.

یک مهندس سازه باید در هنگام طرح یک سازه به دو مسئله توجه کند: مسئلهٔ اول بررسی مقاومت سازه در برابر بارهای وارد بر سازه که شامل بارهای زنده، بار باد، برف، انسان، اشیا و بار مرده و بار زمین لرزه و... است که با طراحی سیستم باربر و محاسبه و کنترل مقاومت کافی اعضای سازه در برابر این بارها است. مسئلهٔ دوم بررسی کارایی سازه است یعنی سازه باید فاقد مواردی مانند لرزش و تغییر شکل‌های خارج از اندازهٔ مجاز آیین‌نامه باشد. که این امور باید مورد توجه باشد. تمامی این موارد توسط کارشناسان خبره در این شرکت انجام میشود.

ماندگار سازه، پایدار، با کیفیت، راندمان بالا

همواره تلاش ما ارائه خدمات به روز و با کیفیت عالی همراه با قیمتی مناسب است. تا بتوانیم آسایش نسبی در کسب خدمات و کالاهای مورد نیاز شما را فراهم کنیم. امیدواریم در کسب این مهم توانسته باشیم لبخندی از سر رضایت بر لبان شما نشانده باشیم.
سازه های دامپروری و کشاورزی
ماندگار سازه هیو
چهار اصل پایه در شرکت ما:
بهره وری        
کیـفـیـت
پایـداری      محیط زیست

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

در کنار شما هستیم!